#ចំរើនជាឈ្មោះហៅក្រៅរបស់ឯកឧត្តមអភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺក្នុងសម័យប៉ុលពត!
លោកអ៊ុំ សេង គួង បច្ចុប្បន្ន អាយុ ៥៦ ឆ្នាំ រស់នៅភូមិដើមរកា ឃុំវាល ស្រុកគងពិសី ខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានរម្លឹកអនុស្សាវរីយ៍កាលពីពួកគាត់នៅជាយុវជន ក្នុងរបបប៉ុលពត ហើយអ្វីដែលគាត់នៅស្រមៃឃើញនោះ គឺអនុស្សាវរីយ៍ហូបត្នោតទុំជាមួយគ្នា ដែលកាលនោះឯកឧត្តម អ៊ូ សំអួន មានរាងកាយស្អមខ្ពស់ ហើយមិត្តភ័គ្រ្តជាច្រើនចូលចិត្តធ្វើបាបគាត់។គាត់បានបញ្ជាក់ថា ឯកឧត្តម អ៊ូ សំអួន មានឈ្មោះថា ចំរើន ក្នុងសម័យខ្មែរក្រហម។ សូម ស្តាប់បទសម្ភាសន៍ចំនួន០៣នាទីរវាងអ្នកយកព័ត៌មានហ្វេសបុគរដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ ជាមួយអ៊ុំ សេង គួងដូចខាងក្រោម។ សូមបញ្ជាក់ថា ក្រុមការងារនឹងធ្វើកម្មវិធីនេះបន្តទៀត ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំផ្សេងទៀត ឬមនុស្សសំខាន់ៗក្នុងខេត្ត ដែលព័ត៌មានទាំងនោះ ភាគច្រើនយើងមិនសូវបានដឹង។
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.
Templates blogger
0 comments: